Rūpniecības FOTEK Cietvielu Releju PSR 90A ar Aizsardzības Karogu PSR-90DA 90A DC kontroles AC
Rūpniecības FOTEK Cietvielu Releju PSR 90A ar Aizsardzības Karogu PSR-90DA 90A DC kontroles AC
Sku: w156
(0 Recenzijas)
Jauns

€6.30 €7.88

Apraksts:

Rūpniecības FOTEK Cietvielu Releju PSR

90A ar Aizsardzības Karogu PSR-90DA 90A DC kontroles AC

Šī cietvielu relejs ar caurspīdīgu vāciņu

PSR Pieteikums:

Ar slēdzi, kas nav dzirksteles, nav trokšņa,augsts pārslēgšanās ātrums,anti-korozijas,mitruma izturīgs,anti-vibrācijas,ilgs mūžs.augsta uzticamība,elektromagnētiskā savietojamība un citas īpašības.Tas var būt plaši izmanto aviācijā,jūras,sadzīves tehnika,darbgaldi,telekomunikāciju,automobiļu,kalnrūpniecības,utt.automatizācijas un kontroles jomā.

BECAREFUL !Daudzās rūpnīcās ražot PSR releju, bet etiķetes tā būtu augstāka nekā faktiskā, bet mēs nekad tas patīk darīt !

mēs esam profesionāla ražotājs psr ,mūsu cena ir konkurētspējīga, un mēs to ar labu PCB kuģa solid state relay, jūs varētu izmantot to ilgāku laiku,

esi uzmanīgs , daži uzņēmumi pārdod ļoti zemu cenu, lai klientiem pievilcīgu, bet viņu PSR veikti ar ļoti, ļoti lēti, lēti PCB kuģa iekšpusē un ļoti sliktas qulity pārāk, varbūt to var izmantot par vienu vai diviem mēnešiem, bet tas būs viegli salauzt, ja sprieguma izmaiņas ir maz, vai to izmanto pēc 3 vai 4 mēnešiem.

Savu naudu saņems atpakaļ, ja jūs iegādāties labākas kvalitātes PSR pēc tam, kad ilgu laiku, jo mūsu PSR varētu izmantot ilgu laiku !

Tagi: psr, relejs psr, mager psr, cietvielu releju dc ds, 5v solenoīda, charmant, um2, cietvielu relejs, cietvielu relais dc ac, rūpniecības laika releju.

  • Modeļa Numurs: PSR-90DA
  • Teorija: Cietvielu Relejs
  • Izmantošana: Vispārējais Mērķis
  • Izmērs: Subminiature
  • Kontakta Slodze: Liela Jauda
  • Aizsargātu Funkcija: Noslēgtā