ST33000650NS HDD PCB Seagate/Loģika Kuģa/ Kuģa Numurs: 100611023 REV B
ST33000650NS HDD PCB Seagate/Loģika Kuģa/ Kuģa Numurs: 100611023 REV B
Sku: w2536
(1 Recenzijas)
Jauns

€12.33

Apraksts:

ST33000650NS HDD PCB Seagate /Loģika Kuģa/Kuģa Numurs: 100611023 , Cietā Diska nav jāiekļauj.Pcb numuru nostāju Lūdzu, Ņemiet vērā: 1.Šie paneļi tiek izmantoti, plates sastāvdaļas nav minētas, saskarne nav pārtraukumu. 2. Visas PCB ir pārbaudīta, pirms nosūtīšanas.Ja PHB ir bojāts transportēšanas laikā, lūdzu, informējiet mūs uzreiz pēc to saņēma. 3. Ja jūs neesat pārliecināts, ka PCB ir saderīga ar jūsu cieto DISKU, vai nav.Lūdzu, sazinieties ar mums Nomaiņa PCB tikai var atrisināt problēmas, ko rada PCB kļūdains un HDD nepilnības ir ne vienmēr izraisa PCB kļūdains.Tas PCB netiek garantēta labot jūsu HDD.Galvenais Kontrolieris IC: B6650B (Gan IC ir saderīga ar otru) Mehānisko HDD Combo IC: SH6968BA (Gan IC ir saderīga ar otru) Valdes Numurs: 100611023 (Lūdzu, pārliecinieties, ka jūsu sākotnējā PCB kuģa skaits ir tāds pats kā mūsu PCB) Piezīmes: Ja jūsu HDD firmware, datuma kods un teritorijas kods ir atšķirīgs.Jūs varat apmainīt BIOS čipu no sākotnējā PCB rezerves PCB, lai padarītu nomaiņa PCB saderīga ar jūsu HDD.Ja jums ir nepieciešama mūsu palīdzība, lai mijmaiņas BIOS čipu uz PCB, lūdzu, sazinieties ar mums.Paldies.Uzmanību: Rezerves PCB tikai var atrisināt problēmas, ko rada PCB kļūdains.Ja jūsu HDD, kam ir šādas problēmas:- Simptomi, kas liecina par kļūmi: disks jauda uz augšu parasti (ne atzīmējot trokšņi, kļūdas, utt), taču netiks atzīts datora diskā varu normāli un pareizi atpazīta, bet ziņos izmērs 0 baiti diska tiks barošanas uz augšu, bet ziņojums SMART kļūdas par boot Nomaiņa PCB, iespējams, nav atrisinātu iepriekš minēto problēmu.Šo problēmu ir radījusi HDD firmware bojāti.

Ir dažādi REV ST PCB kuģa: REV A/B/C/D/E, visvairāk dažādu REV ir compatiable, nav pieprasījuma pamata mikroshēmas, gluda čipu ir citas mikroshēmas ir pašā; pat dažādi galvenie&smooth&citas mikroshēmas ir compatiable.Par reti valdes numuru, jums vajadzētu norādīt REV.citādi balstīta mēs zinām, ka tas compatiable, mēs nosūtīt izlases.Lietošana: 1. Kad jūs saņemt mūsu valdes, velciet to uz jūsu diska, tieši, lai pārbaudītu, vai jūsu piedziņas jaudu, vai diska griešanās. 2.1. Ja jā, tad jums IR jāapmainās ar savu BIOS čipu uz mana kuģa, jūsu diska strādās arī vēlreiz. 2.2. Ja ne, pls, vēlreiz pārbaudiet jūsu disku problēma, varbūt citas daļas būs problēmas, tāpat kā ar galvu, utt.Kad jūs atrast, valde nevar strādāt labi, tas nav gudrs, lai atvērtu strīdu tieši!pls nekavējoties jāsazinās ar pārdevēju, mēs jums varam palīdzēt atrisināt jūsu problēmas!

Tagi: funa macbook air 13, cietā diska atgūšana, valdes 100717520 rev b, valdes hdd, saeco ūdens, drukas serveri wifi, rtx 2080, acer travelmate tastatūras, egpu thunderbolt 3, cietā diska pc sata.

  • Zīmola Nosaukums: PAISE
  • Veids: PCI-E Stāvvada
  • Modeļa Numurs: 100611023
  • Produkti Statusu: Sastāvs

Saistītie Produkti