Youpin S8 Self-Iesūkšanas Sejas Maska Filtra Masku Atkārtoti Ērti Aizsardzības Efektīvi S9 Muti Vāciņu No Xiaomi Youpin
Youpin S8 Self-Iesūkšanas Sejas Maska Filtra Masku Atkārtoti Ērti Aizsardzības Efektīvi S9 Muti Vāciņu No Xiaomi Youpin
Sku: w422
(1 Recenzijas)
Jauns

€3.88 €4.85

Apraksts:

Youpin S9 Self-Iesūkšanas Sejas Maska Filtra Masku Atkārtoti Ērti Aizsardzības Efektīvi Muti Vāciņu

Lūdzu, esiet laipni norādīja ,sarakstā produkts ir ražots un izplatīts ārzemēs, un saskaņā ar likumiem, no tā izcelsmes valsts.

Funkcijas S9 Self-Iesūkšanas Sejas Maska No Youpin - Efektīvi filtrs daļiņu no piesārņojuma avotiem.Spēcīga plombēšana, vienvirziena cirkulāciju, samazina gaisa plūsmu pāri infekcija.Filtra ekrāna ir viegli noņemt, lai viegli rezerves filtra elements. - Ērti pārtikas klases silikona, tāda paša materiāla kā bērnu ostomijas. - Videi draudzīgu augstas temperatūras boilable dezinfekcijas maska atkārtotai izmantošanai. - Galvenais ķermeņa priekšējās sejas maska saņem gaisu, kas var efektīvi samazināt pretestību inhalācijas ar tādiem pašiem ventilācijas tilpums. - Izmaksu-efektīva maska ar augstu temperatūru, dezinfekcijas un atkārtotu izmantošanu, būtiski samazinot kopējās izmaksas izmantošanu patērētājiem. - Plaša piemērojamība, darba aizsardzības, ikdienas aizsardzību.Uzstādīšanas Zīmējumā, Pirms uzstādāt izstrādājumu, lūdzu, sterilizē silikagels, apakšējo vāciņu filtra ekrāna, un siksniņa ar verdošu ūdeni; pirmkārt, sterilizē filtru ar ūdeni pirms izmešanas to. 1. [Instalēt filtra elements] Atvērt filtra vāku, ielieciet filtru elementu vidū, un aizveriet filtra vāku. (Piezīme: filtra elements ir sadalīta pozitīvā, gan negatīvā virzienā) 2. [Install silikona ķermeņa maska] Likt filtra kaste ar filtru elements silikona ķermeņa maska. 3. [Drošības Siksniņa] Iet siksniņa paredzētajā caurumi kreisajā un labajā pusē no filtra kaste no aizmugures filtra kastē. 4. [Ieteicamais valkāšanas metodi] Pielāgotu nostāju un komfortu maska atkarībā no jūsu sejas forma, un pēc tam pielāgot necaurlaidību siksniņa labākajiem valsts un valkāt to.Specifikācijas Produkta nosaukums:pašiesūcošos Filtra Masku Materiāls:Pārtikas Klases Silikona Valkā metodi:Galvas liekamu Gadījumā cilvēki:Īpaši piemērots sievietēm un bērniem, kas vecāki par 8 gadiem, Glabāšanas laiku:3 gadi Aizsardzības klāstu:Par elpceļu aizsardzība, filtrācijas pilienu, PM2. 5, putekļiem, utt gaisā Iepakojumā ietilpst 1 x Masku vai 1*soma filtrs

Tagi: fo xiaomi youpin, s9 lietā 360 sarkans, oficiālais xiaomi, mamma lietā s9, mi xiomi, ja samsung s9, maska filtri xiaomi, maska hepa xiaomi, maska muti, antivīrusu sejas maska.

  • Max Ātrums: Youpin Muti Vāciņu
  • Gyro: Mijia Filtrs Respiratora
  • Modeļa Numurs: Sejas Maska
  • Sertifikācija: NAV
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Saistītie Produkti