10pcs Grūtniecības Urīna Testu ome Privātā Sākumā LH Hcg Grūtniecības Urīna Midstream Testa Ātrās noteikšanas Tests
10pcs Grūtniecības Urīna Testu ome Privātā Sākumā LH Hcg Grūtniecības Urīna Midstream Testa Ātrās noteikšanas Tests
Sku: w9314
(1 Recenzijas)
Jauns

€3.27 €5.04

Apraksts:

HCG TESTS:

Apraksts: 100% Pavisam jaunu un augstas kvalitātes.Augsta jutība un precīzu rezultātu.Vizuālais rezultāts, viegli interpretāciju.

Vienkārši, viens solis ātrās noteikšanas tests, nekāda īpaša apmācība, kas vajadzīga.Mazāk nekā 5 minūtes, paaugstināts hCG, kā zema kā 25 mlU/mL, var atklāt.Vizuālais rezultāts, viegli interpretāciju.

Testa Procedūra:

Pirms lietošanas, lūdzu, sagatavot taimeris.

1.Grūtniecības tests ir izstrādāts izmantošanai ar svaiga urīna paraugiem.Valkā cimdu un izmantot urīna kausa savākt urīnu.

2.Noņemt testu kasete no tās folijas maisiņš.

3.Izdarīt urīna paraugu pilinātāju, un, nesaņēmis to par Paraugu arī Testa līnija Vadības līniju, paraugu arī uz kasetes (2 pilienus, aptuveni 100uL).Jābūt uzmanīgiem, lai pārplūdes uz absorbējoša materiāla.

4.Lasīt rezultātiem piecu minūšu laikā.

5.Izmest testa ierīce pēc vienas lietošanas reizes spainis.

LH Ovulācijas Tests :

Kā To Izmantot?

[Darbības] instrukcijas jālasa rūpīgi pirms testēšanas un teststrēmeļu un urīna paraugus, kas būtu jāatdod līdz istabas temperatūrai (18 ° C - 30 ° C) pirms lietošanas. 1. Izņemiet teststrēmeli no oriģinālā iepakojuma folijas maisiņš un izmantot to pēc iespējas ātrāk 1 stundas laikā. 2. Ievietojiet teststrēmeli uz urīna parauga bultiņas virzienā.Piezīme: urīna līmenis nedrīkst pārsniegt marķējuma līnijas testa strēmeles. 3. Pēc tam, kad vismaz 3-10 sekundes, noņemiet to un pieņem to par tīru un līdzenas virsmas; vai ņemt to ārā, un saglabāt to urīna kausa, līdz rezultāts ir lasīt. 4. Gaidiet violeta josla parādās, un testa rezultāti ir jālasa 3-5 minūtes.Pēc 10 minūtēm, spriedums bija spēkā neesošu. [Rezultāts spriedumu] Pozitīvo (+): Divas sarkanas joslas parādās.Viens atrodas testa zonā (T) un citi atrodas uz kvalitātes kontroles jomā (C).Un T līnija ir biezāka nekā C rindā, vai C un T līnijām ir gan bieza.Negatīvo (-): Vienu vai divas sarkanas joslas parādās.Viens ir testa zonā (T) un citi ir kvalitātes kontroles jomā (C), bet T līnija ir vieglāks nekā C rindā, vai nav T līnijas.Spēkā neesošu: nav sarkanu kvalitātes kontroles jomā (C), norādot, ka nepareizas ekspluatācijas procesā vai reaģenta sloksnes ir pasliktinājusies.Šajā gadījumā, instrukcijas jālasa vēlreiz un atkārtoti ar jaunu reaģentu strēmelēs.Ja problēma joprojām pastāv, pārtrauciet partijas numuru, nekavējoties sazinieties ar savu vietējo piegādātāju.Piezīme: lenti reaģenta sloksnes un teststrēmeli var parādīt krāsu dziļumu, pateicoties apjomu LH urīnā.Rezultāts tiek vērtēti saskaņā ar iepriekš minētajiem kritērijiem.

Iepakojums Saraksts:

10 GAB. Grūtniecības Urīna Tests

Tagi: ovul tests, hiv tests, asins murmināt krekls, iaso hcg pilieni, ātrās noteikšanas tests, lh testa, hcg tests, termoss ar platu kaklu, spermas testu, antivielu tests.

  • Vienuma Tips: Bikšturi & Atbalsta
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)

Saistītie Produkti