Izvēlies pareizo ceļu

Izvēlies pareizo ceļu

Apkārt vieni klubi, skaļas ballītes, alkohols. Un Tev it kā ir jautri, interesanti.. arī tas, ka gulēt 3 stundas - 8 stundu vietā jau ir režīms. Un sarkanas acis, sāpoša galva no rītiem - tas ir pierasts stāvoklis. Mums visiem galvā ir tādas domās, kā "mums ir tikai viena dzīve, jānodzīvo tā pienācīgi!". Te arī rodas jautājums - kur ir robeža šim "pienācīgi"? Tajos klubos, kas ir pilni ar ielasmietām un narkomāniem vai šņabī, kas nogalina Tavas smadzenes?

Pienācīgi - ir censties darīt visu, lai mammas sirds pukstētu tik ilgi, cik vien var. Pienācīgi - sasniegt to, par ko Tavi ienaidnieki Tev saka: "Nesaniegsi!". Pienācīgi - noskūpstīt cilvēku pirmoreiz - 16 gados un noskūpstīt viņu pēdējo reizi - 90 gados... lūk tas ir pienācīgi, bet visi tie statusi un izrādīšanās - muļķības un pusaudžu maksimālisms.

Dzīvo tā, lai Tevi atceras nevis tad, kad gulēsi kapā 40 gados un visi būs atnākuši uz Tavām bērēm, bet tad, kad sēdēsi ar visu ģimeni, savā 80 gadu jubilejā. Cieni tos draugus, kas atskries pie Tevis kaut 3:00 naktī, ja Tev būs slikti, nevis tos, kuri Tev zvana ar piedāvājumu: "Negribi iedzert?". Cieni savus vecākus, viņi dāvāja Tev dzīvību. Cieni cilvēku, kas Tevi mīl - viņš nenodos. Cieni mīļotā apskāvienus - tie neļaus Tev nokrist...

Pievienots pirms 6 gadiem
16551 skatījumi

Dalies ar draugiem
Komentāri

Jaunākie raksti

00:47
Noderīgi padomi atvēršanai
01:47
Kā iztīrīt sarkanvīnu no paklāja
08:31
Kā iemācīties ātri peldēt?

TOP ātrie kredīti oktobrī

FerratumBank logo
līdz 1500 €
Vivus logo
līdz 1500 €
Ondo logo
līdz 425 €
to top